SILNOPROUDÁ ELEKTROINSTALACE A OSVĚTLENÍ

Jako jedním z hlavních nosných pilířů naší dlouholeté činnosti je kompletní portfolio všech segmentů silnoproudé elektrotechniky. Již od roku 1996 se Elektro Uldrich věnuje projekci, návrhům a samotným dodávkám
veškeré silnoproudé elektroinstalace od dodávky trafostanice, průmyslovou energetiku, stavby občanské vybavenosti až po specializované projekty ve zdravotnictví a segmentu zakázek s požadavkem na utajení.

 

 

Obzvláště požadovanou podskupinou se v posledních letech stává návrh inteligentního

automaticky řízeného osvětlení
kancelářských prostor, průmyslových výrobních prostorů a jiných specializovaných pracovišť. Nejsou výjimkou ani komerčně prodejní out fit prostory nákupních galerií či efektové osvětlení fasád budov. Co se týká tématu inteligentních ovládání domácností, věnujeme se tomuto tématu v podskupině „Inteligentní domy“. Naše společnost v segmentu silnoproudých elektromontáží nabízí vždy nejmodernější řešení všech Vašich požadavků na rychlé, levné i na ty specializované progresivní a náročné projekty. Jako důkaz našich dlouholetých zkušeností a i o neustálém vývoji ve vzdělávání našeho týmu nahlédněte do referenční části tohoto profilu.